Swiss color® (Potřeby pro PMU) Swiss color® (Potřeby pro PMU)


Swiss Liner TOP sensi drive

Swiss Liner TOP sensi drive

Jedno zařízení - tolik možností

Nový pohon Swiss Sensor TOP Sensi poskytuje nejvyšší úroveň bezpečnosti, hygieny, optimálních výsledků a nejlepšího technického pokroku na trhu. Vaše práce bude příjemnější a vaše výtvory preciznější a krásnější. Nový pohon Swiss Sensor TOP Sensi poskytuje dokonalou přesnost na nejvyšší úrovni. S tímto přístrojem máte možnost se rozhodnout mezi několika funkcemi. Ať už chcete provést aplikaci PMU nebo zvolíte chlazení pro ošetření chladícím přístrojem COOL spot. Díky funkcím permanentního make-upu můžete snadno vytvářet Vaše kresby PMU.

Díky systému Sensi Drive je možné přesně reagovat na všechny problémy. Rychlost vpichů jehly je automaticky řízena tak, aby se zabránilo nadměrnému pronikání nebo roztržení pokožky. Přístroj pracuje v optimálním rozsahu otáček! Funkci je možné ovládat ve čtyřech krocích. - 2 znamená pěkný měkký výsledek, zatímco +2 vede k intenzivnějším a bohatším obrysům. Můžete to změnit individuálně, pokud jde o vaši techniku ​​a oblast, na které pracujete. Nové, sterilně balené hygienické moduly TOP poskytují čistou, přesnou a rychlou práci. Při vypnutí modulu, jehla bezpečnostního modulu okamžitě zmizí v jejím plastovém těle, tím je eliminováno riziko zranění kontaminovanou jehlou a související riziko infekce (HIV, HBV).

 

Díky technickému pokroku zařízení Swiss Liner TOP Sensi drive ukazuje, který hygienický modul právě používáte i které oblasti pokožky se mohou pigmentovat danou jehlou. Nabízí možnost výběru z 10 různých výchozích hodnot. Funkce "COOL" umožňuje dokování zařízení COOL SPOT. S tímto přístrojem můžete použít chladící ošetření před nebo po aplikaci permanentního make-upu. Teplotu lze individuálně navolit.

 

Nový pohon Swiss Sensor TOP Sensi je kompatibilní s hygienickými moduly MESO. Speciálně vyvinuté hygienické moduly zavádějí do pokožky kyselinu hyaluronovou. Koncept LIFT MESO vám umožňuje vypadat stále mladší!

 

Ke stažení: