LAPENNA s.r.o.  -   Swiss color® (Potřeby pro PMU) LAPENNA s.r.o.  -   Swiss color® (Potřeby pro PMU)


Základní kurzy Microbladingu

Základní kurz Microbladingu (3 dny)

V rámci základního kurzu microbladingu účastníci během 3 dnů získají všechny důležité teoretické i praktické znalosti, kterých je třeba pro úkony microbladingu. Vedle důležitých teoretických základů se soustředíme také na umění make-upu. Během dvou dnů se účastníci se školiteli věnují úkolům, které jsou pak každodenní součástí každého microblading stylisty.

Základní kurz microbladingu pro PMU stylisty (2 dny)

V našem základním kurzu microbladingu pro PMU stylisty se účastníci během dvou dnů dozví všechna důležitá fakta potřebná k provádění správného microbladingu. Vedle teoretických znalostí je kurz zaměřen také na důkladné praktické proškolení.

Základní školení PMU pro stylisty Microbladingu

Tento kurz je určen pro stylisty microbladingu, kteří mají zájem o rozšíření schopností v oblasti permanentního make-upu. Účastníci se v kurzu dozví, jak stínovat rty a kreslit oční linky. Další náplní kurzu je získání schopností vytvářet velmi jemné obočí pomocí pigmentačních zařízení. Držitelé certifikátu kurzu microbladingu si mohou kurz permanentního make-upu zkrátit o 2 dny. Kromě teoretických i praktických znalostí tak v 6 dnech získáte poznatky o provádění permanentního makeu-upu se zaměřením na praxi a dosažení perfektních přirozených výsledků.