LAPENNA s.r.o.  -   Swiss color® (Potřeby pro PMU) LAPENNA s.r.o.  -   Swiss color® (Potřeby pro PMU)


Filozofie Swiss Color®

Filozofie Swiss Color®

Swiss Color® je globální společnost s odbornými znalostmi v oblasti mikro pigmentů pro permanentní make-up a microblading. Ústředí společnosti sídlí ve Švýcarsku.                                                          

Důvěru získáváme prostřednictvím výkonu, flexibility a otevřeného dialogu. Naše prestižní výrobky splňují kvalitou ty nejvyšší standardy.

 

Naše znalosti a inovace Vám pomohou vytvořit profesionální a vysoce kvalitní základnu pro Váše podnikání v oblasti permanentního make-upu a microbladingu ve Vámi zvolené lokalitě.  Díky naší oddanosti nejvyšší kvalitě, garantujeme excelentní výsledky.  Značka Swiss Color® je chráněna zákonem, i proto je zárukou nejvyšší kvality.

 

Swiss Color® je komplexním dodavatelem i výrobcem vysoce kvalitních produktů pro permanentní make-up a microblading. Precizní přístroje a zařízení, které používáme, odrážejí nejnovější hygienické podmínky a naše kvalitní pigmenty Swiss Color® splňují požadavky ResAP (2008) 1 včetně nových nařízení o farmaceutických surovinách 04/2013 týkající se obsahu niklu.

 

Prvotřídní individuální výcvik společnosti Swiss Color® přináší potřebné odborné znalosti pro dosažení nejlepších výsledků u Vašich klientů.

lapenna-foto.jpg
Kateřina Lapenna 
www.sc-swisscolor.cz